O nas

Witamy w Centrum Druku PESTCA

Urzeczywistniamy Państwa pomysły zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Nasz młody zespół entuzjastów wspomagany przez nowoczesną technologię i park maszynowy zrealizuje każde zamówienie. Dysponujemy wyjątkowym doświadczeniem w tworzeniu i druku wszelkich materiałów poparte licznymi referencjami. Od ponad 10 lat dostarczamy naszym krajowym i zagranicznym partnerom gotowe produkty reklamowe w postaci: folderów, ulotek, plakatów, naklejek, katalogów, broszur, wizytówek i kopert. Wszystkie nasze produkty cechuje wyjątkowy styl i niepowtarzalny wygląd.

Technologia

Wybór właściwej technologii to klucz do sukcesu – dlatego technologię druku, materiały i inne komponentu starannie dobieramy do zlecenia. Druk offsetowy wybierany jest do dużych nakładów z zachowaniem minimalnych kosztów jednostkowych. Natomiast dzięki technologii cyfrowej jesteśmy w stanie wykonać w krótkim czasie niewielkie serie wydruków, nawet w nakładzie jednej sztuki.

Dlaczego PESTCA

Wyjątkowe, niepowtarzalne pomysły i profesjonalne doradztwo – nasza firma powstała z zamiłowania do poligrafii połączonej z wiarą w siłę komunikacji wizualnej. Rzeczy niemożliwe dla nas nie istnieją i zawsze pokonujemy granice nie do pokonania dotrzymując terminów i warunków zlecenia, mając przy tym świadomość, że czas to pieniądz. Równocześnie jakość jest naszym głównym priorytetem i aby ją zagwarantować wspomagamy klientów na każdym etapie realizacji zlecenia – począwszy od tworzenia wizualizacji graficznej a na wydruku kończąc. Użyj wyobraźni my załatwimy resztę.

Czekamy na Ciebie – Zespół PESTCA